Terapinė joga nuo rugsėjo 5 d.


Apie terapinę jogą

 

Tai sveika, saugi, nuosekli fizinių, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimų seka, kurių dėka pagerėja laikysena, sustiprėja nugarinės dalies, pilvo, pečių, kojų juostos raumenų ir kaulų struktūra, padidėja kūno lankstumas, judesių amplitudė, koordinacija ir tuo pačiu teigiamai veikia visas vidaus organų sistemas.

Jau daugelį metų, vesdama jogos, sveikatingumo mankštų užsiėmimus vaikams, suaugusiems ir senjorams, pastebėjau, kad žmonėms trūksta paprastų, saugių, reguliarių pratimų, kad galėtų  pagerinti savo savijautą, miego kokybę, mokytųsi pažinti ir valdyti emocijas, stresą.

Terapinė joga yra kaip  prevencinė priemonė išvengti diskomforto, skausmo, lėtinių susirgimų, susijusių su nugarine kūno dalimi. Taip pat ši terapija tinka  ir jau turintiems problemų su nugaros juosmenine, sprando dalimi ar kitais negalavimais.

Užsiėmimai labiau orientuoti  vidutinio amžiaus žmonių grupėms. Kai kurios praktikos bus individualizuojamos, atsižvelgiant į lankytojų fizines galimybes.

Dalyvių skaičius ribotas, nes terapinės jogos užsiėmimai vyks tik  2 kartus per savaitę: pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 17.30 -19.30 val.

Penktadieniais nuo 17.00 val. vyks užsiėmimai saviugdos, savęs pažinimo, motyvacijos, sveikatai palankios mitybos temomis.

Būtina registracija el. paštu pazinimostudija@gmail.com, Facebook Pažinimo studija, tel. 868227835.

Šiuose užsiėmimuose gali dalyvauti visi, bet kokio amžiaus lankytojai, nereikalingas joks fizinis pasiruošimas, tik noras gyventi kokybiškai, jaustis sveikai ir žvaliai.

 

 Jūsų laukiu jaukioje „Savęs pažinimo studijoje“, V. Kudirkos 106 B, 2-ame aukšte, Šakiuose (miesto turgelio teritorijoje).

 

Studijos vadovė, sveikatingumo trenerė

 Daiva Piečaitytė