STIPRINKIS IR ATSIPALAIDUOK KARTU!


SVEIKI, SVEIKI, SVEIKI!

Nuo rugsėjo 7 d. pradedame naują sezoną „Savęs pažinimo studijoje“. Kviečiame prisijungti į užsiėmimus ir atsipalaiduoti bei stiprintis drauge!

Šiais metais siūlome naują jogos užsiėmimą atskirai jaunimui (amžius apie 15 – 30 metų), kur savo žiniomis apie sveikatą, mitybą, atsipalaidavimą ir kūno stiprinimą dalinsis Guoda Venciūtė.

Taip pat kviečiame visus vyresniuosius, kurie nori geriau pažinti save į jogos užsiėmimus pradedantiesiems su Daiva Piečaityte. Ji pasidalins savo sukauptomis žiniomis su Jumis apie svarbiausius sveiko žmogaus įpročius ir kaip harmonizuoti savo gyvenimą jogos pagalba.

O tuos, kurie jogos principus jau taikote savo gyvenime ir norite tęsti, kviečiame tai daryti užsiėmimuose turintiems pagrindus. (Jeigu kuriems pradedantiesiems netinka užsiėmimo laikas, jį galime paderinti)

Kadangi mūsų studija dalyvauja BŠN projekte „Kompleksinė pagalba šeimai“, vienas jogos užsiėmimas per savaitę tam tikrą dieną Jums yra nemokamas (Jaunimui – pirmadieniais; pradedantiesiems – antradieniais; pažengusiems – bendrai vienas kartas per savaitę) Ar galite ateiti daugiau kartų? Žinoma! Parašykite mums žinutę ar pasikonsultuokite mūsų puslapio skiltyje Kainos.

Taip pat kiekvieną trečiadienį nuo 17:30 vyks nemokami Saviugdos užsiėmimai BŠN centre Birutės g. 10, Šakiai.

SVARBU! Ateikite patogiai apsirengę, kad rūbai nevaržytų judesių. Neprisivalgykite prieš užsiėmimą. Geriau atsineškite savo jogos kilimėlius (dėl higienos sumetimų), kas neturite – keletą turime studijoje ir tikrai galėsite jais pasinaudoti.

Daugiau informacijos telefonu 868227835
Sekite naujienas mūsų puslapyje ar Facebook paskyroje Savęs pažinimo studija