INSTRUKTORIAI


Daiva Piečaitytė

Ieškoti savęs pirmiausiai pradėjau „Sveikatos mokykloje“ Palangoje. Ten susipažinau su fiziniais pratimais, organizmo grūdinimo sistema, sveikos mitybos principais ir supratau, kad žmogaus sveikata, gera savijaut yra jo pačio rankose. Reikia pačiam tą pajusti ir leistis į šią smagią ir įdomią savęs atradimo kelionę.

2004 m. susidomėjau joga, kai į Šakių dziudo sporto klubą „Audra“ atvyko  instruktoriai iš Kauno jogos studijos. Jie supažindino su populiariausia Vakaruose jogos atšaka vadinama Hatha joga, kuri apima pozas (sanskr. asana), kvėpavimo pratimus (sanskr. pranajama), pojūčių atitraukimą (sanskr. pratjahara), dėmesio koncentravimą (sanskr. dharana) ir meditaciją (sanskr. dhjana). Pasinėriau į šią veiklą ir, pajutusi teigiamus pokyčius pirmiausiai savyje ir savo gyvenime, nutariau plačiau domėtis  šia viena seniausia holistine sveikatos priežiūros sistema.

Nuo 2008 m. iki 2013 m. vedžiau jogos užsiėmimus suaugusiems ir vaikams Šakių dziudo sporto klube „Audra“, organizavau jogos seminarus, dalyvavau vasaros stovyklų veikloje.

Baigiau Lietuvos kūno kultūros akademijos Tęstinių studijų centre trenerių kvalifikacijos tobulinimo kursus. Esu pedagogė. Teko dalyvauti Kauno jogos studijos organizuojamuose mokymuose,  seminaruose, konferencijose, semtis patirties iš garsaus jogos terapeuto L. Gartenshteino (Moldavija), jogos mokytojo Satčitananda das ( Sergej Pavliukevič) iš Latvijos pamokų. Taip pat dalyvavau juoko jogos mokymuose su sertifikuotu tarptautiniu juoko jogos instruktoriumi Magno Shavdia, kuris šios technikos mokėsi pas Juoko jogos įkūrėją Dr. Madan Kataria.

2013 m. kovo 7 d.  kartu su savo bendramintėmis įkūriau VšĮ „Savęs pažinimo studiją“. Dabar studijoje vedu jogos, juoko jogos užsiėmimus jaunimui ir suaugusiems, „Lila“ gyvenimo žaidimo sesijas, organizuoju sveikatinimo renginius, stovyklas, konsultuoju apie pilnavertę mitybą, kviečiu garsius Lietuvos specialistus pristatyti mūsų gyventojams sąmoningo kvėpavimo, garso terapijos, emocijų paleidimo, fraktalų piešimo ir kitas technikas.

Savo teorines ir praktines žinias nuolat tobulinu įvairiuose kursuose, seminaruose. 2017 m. baigiau Lietuvos sporto akademijos organizuojamus mokymus kūno kultūros ir sporto licenzijai įgyti, kurie suteikia profesinę kvalifikaciją reikalingą darbui sporto ir sveikatingumo sektoriuje. 2017 m. spalio-gruodžio mėn. dalyvavau LSA 12-kos savaičių kursuose, kuriuose studijavau funkcinę anatomiją, biomechaniką, judesių valdymą.

Tik įgydama naujų žinių, pritaikydama jas savo praktikoje, galiu dalintis patirtimi užsiėmimuose ir kartu su studijos lankytojais pasidžiaugti rezultatais-gera sveikata ir savijauta.

Tik įsiklausęs į savąjį Aš ir supratęs, kad visos įtampos, baimės, konfliktinės situacijos, santykių krizės slypi tik pačio žmogaus viduje ir iš jų galima, naudojant vieną ar kitą techniką, išsilaisvinti,  džiaugtis savo būtimi ir padėti šalia esantiems.

Taigi, jeigu nutarei gyventi kitaip, ieškai ramybės, nori gerai jaustis, prisijunk prie mūsų grupės, mes pasidalinsim savo patirtimi ir kartu leisimės į šią malonią kelionę.

Guoda Venciūtė
Sekdama mamos pėdomis su joga susipažinau dar vaikystėje ir dabar jau draugaujame daugiau nei 15 metų. Intensyviau ėmiau praktikuoti paauglystėje ir studijuodama Vilniaus dailės akademijoje. Šiuo laikotarpiu taip pat lankiau įvairius kursus ir savęs pažinimo terapijas.
Baigusi studijas iškeliavau šiauriniu Santiago de Compostela keliu ir likau gyventi Ispanijoje. Ten užsiiminėjau „5 rhytms“ šokių terapijomis, tyrinėjau judesį su profesionaliomis šiuolaikinio šokio mokytojomis. Taip pat intensyviai lankiau B.K.S Iyengar jogos studiją ir pradėjau pasiruošimą tapti jogos mokytoja. Dėl susiklosčiusių aplinkybių priėmiau sprendimą ir grįžau į gimtinę, tad nusprendžiau savo sukauptomis žiniomis ir patirtimis pasidalinti su Jumis.