APIE MUS


favicon

VŠĮ „Savęs pažinimo studija“ įkurta Šakiuose 2013 m. kovo mėn. Nuo pat įkūrimo pradžios vyksta jogos užsiėmimai jaunimui ir suaugusiems, paskaitos, sveikatinimo mankštos senjorams, stovyklos ir kitos praktikos. Dauguma užsiėmimų vyksta V. Kudirkos 106 B, 2-ame aukšte, Šakiuose.

Jogos užsiėmimų metu pristatoma seniausia asmeninio tobulėjimo sistema, jungianti kūną, protą ir sielą. Sportinė joga, kurią daugiausiai praktikuoja studijos lankytojai, grindžiama hatha jogos pagrindu (kvėpavimo pratimais, fiziniais pratimais, atsipalaidavimu). Šio proceso metu galima ne tik patobulinti kūną, bet ir išmokti taisyklingai kvėpuoti, tapti lankstesniu, pagerinti savo laikyseną, pusiausvyrą bei koordinaciją, nuraminti protą, išmokti labiau pasitikėti savimi, pagerinti nuotaiką, jaustis gerai ne tik užsiėmimų metu, bet ir įvairiose gyvenimo situacijose. Stiprindami kūną, stipriname kūno, sielos ir proto vienybę. Svarbiausias hatha jogos tikslas – paversti kūną tobulu įrankiu, kad žmogus galėtų pažinti save. Kiekviename amžiaus tarpsnyje žmogus gali gyventi kokybišką, pilnavertį, įdomų gyvenimą. Taip pat ši sistema padeda suvokti, kad už savo sveikatą ir gerą savijautą atsakomybę turime prisiimti patys.

Studijoje siūlome išbandyti ir juoko jogą. Visiems žinoma, kad juokas ir gera nuotaika daro stiprų gydantį poveikį žmogui. O juoko joga dar yra ir greičiausia bei stipriausiai veikianti priemonė, padedanti pašalinti vidines įtampas ir atstatyti harmoniją bei pusiausvyrą. Specialiai parinkti pratimai padeda visam organizmui atsinaujinti, pasveikti ir atjaunėti.
Taip pat organizuojame „Lila“ gyvenimo žaidimo sesijas, kūno ir judėsio tyrinėjimo dirbtuves, priemonių atsipalaidavimui gamybos edukacijas, sveikatingumo stovyklas suaugusiems.

Bendradarbiaujame ir kartu dalyvaujame projektuose su VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centru ir Bendruomeniniais šeimos namais(BŠN). Mūsų studijoje vyksta nemokami BŠN projekto „Kompleksinė pagalba šeimai“ užsiėmimai. Studijos lankytojai dalyvauja Jūratės Arštikaitienės (BŠN ir Šakių vaikų dienos centro direktorė) kvėpavimo, koučingo ir kitose saviugdos praktikose.