Instruktoriai


 

Daiva Piečaitytė

Ieškoti savęs pirmiausiai pradėjau „Sveikatos mokykloje“ Palangoje. Ten susipažinau su fiziniais pratimais, organizmo grūdinimo sistema, sveikos mitybos principais ir supratau, kad žmogaus sveikata, gera savijauta yra jo pačio rankose. Reikia pačiam tą pajusti ir leistis į šią smagią ir įdomią savęs atradimo kelionę.

2004 m. susidomėjau joga, kai į Šakių dziudo sporto klubą „Audra“ atvyko  instruktoriai iš Kauno jogos studijos. Jie supažindino su populiariausia Vakaruose jogos atšaka vadinama Hatha joga, kuri apima pozas (sanskr. asana), kvėpavimo pratimus (sanskr. pranajama), pojūčių atitraukimą (sanskr. pratjahara), dėmesio koncentravimą (sanskr. dharana) ir meditaciją (sanskr. dhjana). Pasinėriau į šią veiklą ir, pajutusi teigiamus pokyčius pirmiausiai savyje ir savo gyvenime, nutariau plačiau domėtis  šia viena seniausia holistine sveikatos priežiūros sistema.

Nuo 2008 m. iki 2013 m. vedžiau jogos užsiėmimus suaugusiems ir vaikams Šakių dziudo sporto klube „Audra“, organizavau jogos seminarus, dalyvavau vasaros stovyklų veikloje.

Baigiau Lietuvos kūno kultūros akademijos Tęstinių studijų centre trenerių kvalifikacijos tobulinimo kursus. Esu pedagogė. Teko dalyvauti Kauno jogos studijos organizuojamuose mokymuose,  seminaruose, konferencijose, semtis patirties iš garsaus jogos terapeuto L. Gartenshteino (Moldavija), jogos mokytojo Satčitananda das ( Sergej Pavliukevič) iš Latvijos pamokų. Taip pat dalyvavau juoko jogos mokymuose su sertifikuotu tarptautiniu juoko jogos instruktoriumi Magno Shavdia, kuris šios technikos mokėsi pas Juoko jogos įkūrėją Dr. Madan Kataria.

2013 m. kovo 7 d.  kartu su savo bendramintėmis įkūriau VšĮ „Savęs pažinimo studiją“. Dabar studijoje vedu jogos, juoko jogos užsiėmimus jaunimui ir suaugusiems, mankštas senjorams, organizuoju sveikatinimo renginius, stovyklas, kviečiu garsius Lietuvos specialistus pristatyti mūsų gyventojams sąmoningo kvėpavimo, garso terapijos, emocijų paleidimo, fraktalų piešimo ir kitas technikas.

Savo teorines ir praktines žinias nuolat tobulinu įvairiuose kursuose, seminaruose. 2017 m. baigiau Lietuvos sporto akademijos organizuojamus mokymus kūno kultūros ir sporto licenzijai įgyti, kurie suteikia profesinę kvalifikaciją reikalingą darbui sporto ir sveikatingumo sektoriuje. 2017 m. spalio-gruodžio mėn. dalyvavau LSA 12-kos savaičių kursuose, kuriuose studijavau funkcinę anatomiją, biomechaniką, judesių valdymą.

Tik įgydama naujų žinių, pritaikydama jas savo praktikoje, galiu dalintis patirtimi užsiėmimuose ir kartu su studijos lankytojais pasidžiaugti rezultatais-gera savijauta.

Tik įsiklausęs į savąjį Aš ir supratęs, kad visos įtampos, baimės, konfliktinės situacijos, santykių krizės slypi tik pačio žmogaus viduje ir iš jų galima, naudojant vieną ar kitą techniką, išsilaisvinti,  džiaugtis savo būtimi ir padėti šalia esantiems.

Taigi, jeigu nutarei gyventi kitaip, ieškai ramybės, nori gerai jaustis, prisijunk prie mūsų grupės, mes pasidalinsim savo patirtimi ir kartu leisimės į šią malonią kelionę.

 

 

Jūratė Arštikaitienė

 

Dar vaikystėje negalėjau suprasti, kodėl žmonės pykstasi, meluoja, apkalba. Viduje jaučiausi kitokia, nei liepdavo man būti suaugę. Kilo klausimas, kodėl man neleidžia būti tokia, kokia noriu. Vidus priešinosi, pykau. Kas Aš? Kodėl man turi nurodinėti kiti? Kas tas, kur viduje priešinasi? Ir panašūs klausimai kilo nuolat. Jei paukštis gyvena savo gyvenimą viską žinodamas, kodėl tiek problemų kyla žmonėms paprastuose dalykuose

Kai jau pavargau priešintis savo vidiniam Aš, pradėjau pažinimo kelią. Tuomet buvo 22-eji metai. Daugybė perskaitytų knygų, seminarų, mokymų, sisteminės šeimos psichoterapijos studijos Kauno medicinos universitete, Klaipėdos universitetas, magistro studijos Vytauto Didžiojo universitete. Vis nėriau ir nėriau į mokslo gilumą, bet vidus nebuvo ramus. Psichologijos žinių liejosi per kraštus. Kažko trūko. Jaučiau, kad reikia sustoti ir rasti tą aspektą, be kurio nesijaučiau savimi. Skubėdami mes daug ko nepastebime. Netgi savęs.

Gyvenimas dovanojo porciją emocinio intelekto studijų, kurios padėjo nurimti. Sąmonė įsileido dvasinio intelekto sąvoką. Tada aš atradau – tikėjimą, meilę, ramybę, nuolankumą, dėkingumą, sąmoningo kvėpavimo stebuklą,  gyvenimo džiaugsmą. Aš atradau Save.

Noriu sutrumpinti Jūsų paieškas, kurios man truko 20 metų. Tuo ir dalinuosi užsiėmimuose.

 

Aušrelė Štrimaitienė

 

Dvasinius klausimus pradėjau sau kelti ir analizuoti patirtis apie 1993 metus. Kryptingu dvasinių ieškojimų keliu pasukau maždaug nuo 2002 metų. 2004-2007 metais lankiau Šakių džiudžitso ir kobudo klubo „Ošimas“ harmonijos ir sveikatos užsiėmimus pas harmonijos ir sveikatos specialistą Vytautą Smirnovą (5 Tibeto pratimai, meditavimas, savęs gydymas rankomis, čakros). 2004 m. gruodį – I-a reiki pakopa (savęs gydymas rankomis). 2005 m. gruodį – II-a reiki pakopa (reiki praktikė). 2007-2012 metais jogos užsiėmimai Šakių sporto klube „Audra“. 2012 m. 12.02-20 masažo mokymai : klasikinis, atpalaiduojamasis, medaus, sportinis ir anticeliulitinis. Nuo 2012 metų vedu meditacijų, jogos užsiėmimus, mankštas iš pradžių Šakių sporto klube „Audra“, o nuo 2013 metų vasario – VšĮ „Savęs pažinimo studijoje“. Nuo 2013 m gruodžio – Reiki meistrė (gydytoja/mokytoja). Nuo 2014 m. vasario vedu harmonijos ir sveikatos užsiėmimus VšĮ„Savęs pažinimo studijoje“ (savęs pažinimas per meditacijas, santykius su aplinkiniu pasauliu, fizinius pratimus ir įvairias pratybas, savęs gydymas rankomis).